Dom

Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
Skały w domu! Niesamowity dźwięk i wyrazistość z doskonałym basem !!!!

—— Adamaris

Niesamowity dźwięk i wszechstronność! Dla jego wielkości może naprawdę wypełnić przestrzeń. To prawie przerażające, ile może wyprodukować głośność i niski poziom!

—— Radburt

Uwielbiam tę jednostkę. Świetny dźwięk, łatwe przenoszenie, konfiguracja, awaria. Mam teraz cztery z nich do mojej działalności DJ-skiej.

—— Xandra

To nie było odpowiednie dla mnie. Nie jest łatwy w użyciu i trudno kontrolować ustawienia podczas użytkowania. Słyszę pomocników.

—— Eadelmarr

Idealny! Dziękuję Ci bardzo. Kochamy Twoje produkty. Są najwyższej jakości i cenią długą relację z tobą. Zawsze wykonujesz bardzo dobrą robotę!

—— Eadmund

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  QYC Pro Audio to firma specjalizująca się w badaniach i rozwoju profesjonalnych systemów audio, produkcji, sprzedaży, instalacji, rozruchu i eksploatacji w jednym zintegrowanym przedsiębiorstwie.


  QYC Pro Audio 2015 w celu poprawy rynkowej konkurencyjności produktów, lepszej obsługi naszych klientów, zarówno skarbów do zmiany pierwotnego modelu rozwoju promocji produktu, reintegracji zasobów, ogólnego wzmacniacza platformy firmy i wstępnie utworzonego biznesu środka ciężkości. Poprzez serce wzmacniacza "Adaptery AC", starannie opracowane Transformers, niech zmotywowany wzmacniacz skarbów; połączenie z braćmi, dzielenie się zasobami, aby system nagłośnieniowy był prostszy i rozsądniejszy, szybszy, zastępując klienta wyborem uciążliwości; firma specjalnie zaprosiła byłego głównego inżyniera X3 / X5, pana Wu Dana, jako naszego doradcę technicznego, i przyniosła mocniejszy efekt M5.


  Od samego początku skarbem było dostarczanie klientom innowacyjnych technologii i produktów. Firma ustanowiła ścisły system zarządzania jakością, rozwój każdego produktu, przeprowadzi kompleksowe i szczegółowe rozważenie testowania komponentów, pół-testowania, testowania produktu od projektu obwodu, wyboru części, działania funkcjonalnego, każdy krok w sercu jest kompletny, aby upewnić się, że każdy klient wybiera wszystkie skarby, produkty są produktami wysokiej jakości. Cały dotychczasowy rozwój, firma ma dobre stosunki współpracy z Ameryką Północną, Japonią, Hongkongiem, Tajwanem i innymi dziesiątkami oraz setkami agentów i dystrybutorów własności. Firma poprzez OEM, ODE sposób krajowych i międzynarodowych znanych firm audio w celu ustanowienia bliskiego partnerstwa.

  Wizja rozwoju

  Niech wszystkie elektroniczne zaspokoją każdego, kto śpiewa, żądają audiowizualnego

  Nasz cel
  QYC ma stać się liderem w branży audio i stworzyć maksymalną wartość dla klientów, pracowników i akcjonariuszy.

  Nasze wartości
  Innowacyjna integralność usług edukacyjnych

 • OEM / ODM

  QYC Pro Audio akceptuje usługi OEM w następujący sposób:


  1. Może wydrukować logo na produkcie.


  2. Można produkować zgodnie z twoją próbką.


  3. Kompletny wybór materiału i koloru.


  4. Zapewnienie produkcji OEM.

  5.Można zaprojektować formę własną klienta i zachować projekt wyłącznie dla klienta

 • R & D
  Zespół QYC R & D codziennie testuje próbki produktów

Szczegóły kontaktu
Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Kevin

Tel: 86-185-6509-4778

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)