Dom Aktualności

Nowy partner After Service w Brazylii

Opinie klientów
Skały w domu! Niesamowity dźwięk i wyrazistość z doskonałym basem !!!!

—— Adamaris

Niesamowity dźwięk i wszechstronność! Dla jego wielkości może naprawdę wypełnić przestrzeń. To prawie przerażające, ile może wyprodukować głośność i niski poziom!

—— Radburt

Uwielbiam tę jednostkę. Świetny dźwięk, łatwe przenoszenie, konfiguracja, awaria. Mam teraz cztery z nich do mojej działalności DJ-skiej.

—— Xandra

To nie było odpowiednie dla mnie. Nie jest łatwy w użyciu i trudno kontrolować ustawienia podczas użytkowania. Słyszę pomocników.

—— Eadelmarr

Idealny! Dziękuję Ci bardzo. Kochamy Twoje produkty. Są najwyższej jakości i cenią długą relację z tobą. Zawsze wykonujesz bardzo dobrą robotę!

—— Eadmund

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Nowy partner After Service w Brazylii
Nowy partner After Service w Brazylii
Dzień dobry wszystkim! Właśnie wróciliśmy do pracy z wakacji! Z przyjemnością informujemy, że QYC Electronics Company ma teraz partnera posprzedażowego w Brazylii!

Firma QYC Electronics Company wraz z firmą Concept Sonorisation Company jest autoryzowanym centrum serwisowym wzmacniaczy serii FP.

Concept Sonorisation to profesjonalna firma audiowizualna, która posiada doskonałych techników, którzy zapewniają profesjonalne wsparcie techniczne. Mamy zaszczyt nawiązać współpracę z firmą Concept Sonorisation. Zapewnimy wygodne i profesjonalne rozwiązanie sprzętu audio.

Skontaktuj się z Concept Sonorisation:

jocelyn.vaccani@gmail.com

Imię i nazwisko: Jocelyn Vaccani

Firma: Concept Sonorisation

DODAJ: Foncegrive, Brazylia.

Pub Czas : 2018-02-24 15:36:08 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Kevin

Tel: 86-185-6509-4778

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)