Dom Aktualności

QYC Q1 i Q-SUB Systemy pasywnej linii pasywnej w Live Show

Opinie klientów
Skały w domu! Niesamowity dźwięk i wyrazistość z doskonałym basem !!!!

—— Adamaris

Niesamowity dźwięk i wszechstronność! Dla jego wielkości może naprawdę wypełnić przestrzeń. To prawie przerażające, ile może wyprodukować głośność i niski poziom!

—— Radburt

Uwielbiam tę jednostkę. Świetny dźwięk, łatwe przenoszenie, konfiguracja, awaria. Mam teraz cztery z nich do mojej działalności DJ-skiej.

—— Xandra

To nie było odpowiednie dla mnie. Nie jest łatwy w użyciu i trudno kontrolować ustawienia podczas użytkowania. Słyszę pomocników.

—— Eadelmarr

Idealny! Dziękuję Ci bardzo. Kochamy Twoje produkty. Są najwyższej jakości i cenią długą relację z tobą. Zawsze wykonujesz bardzo dobrą robotę!

—— Eadmund

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

QYC Q1 i Q-SUB Systemy pasywnej linii pasywnej w Live Show

QYC Q1 i Q-SUB Systemy pasywnej linii pasywnej w Live Show
Q1 to pasywny 2-drożny głośnik liniowy z dwoma 10-calowymi głośnikami LF i jednym 3-calowym przetwornikiem HF. Przy mocy wyjściowej RMS 400 W można ją stosować w konfiguracjach pionowych, począwszy od dwóch szaf z dyspersją od 15 ° do 30 °. W przypadku dużych imprez plenerowych może mieć do 20 szaf z pełnym profilem pionowym zdefiniowanym przez użytkownika i miejsce.

Q-SUB to głośnik bas-refleksu, w którym znajduje się wysoki, 18-calowy głośnik kierowany do Q1 i Q1 i Q-SUB, który może być pilotowany lub uziemiony, a my mamy ich pasywną i zasilaną wersję. W tym celu montujemy jeden moduł Q3C z niestandardowym modułem wzmacniacza klasy D3 D3 w szafce Q-SUB z funkcją DSP.

Pub Czas : 2018-03-30 17:47:39 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Kevin

Tel: 86-185-6509-4778

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)